عنوان مطلب در پی نوشت سه مستتر است !

هوا سرد شده . دوباره . من انگار کارشناس هواشناسی هستم یا حتی انگار ماموریت دارم که گاه به گاه بیایم اینجا و وضعیت هوای وطنم (منظور شهر محل سکونت است ) را اعلام کنم ! بماند که میزان سردی هوا را هم تنها با مقایسه ی میزان دمای بدن خودم با محیط اطراف تخمین میزنم و هیچ ترمومتر و دماسنجی هم در کار نیست ! بنابراین میتوانید به صحت و سقم گفته های من شک کنید .

سوژه هم که قحط است . بماند که عمو جان هم از اینکه کم تر بهشان سر میزنم  گلایه میکنند . (ژاک را میگویم ) حوصله هم که ندارم . و به قصد غربت نشسته ام  غرغر هایم را اینجا  بنویسم . شرمنده ی وجود هر کسی که این ها را میخواند .

راستی جایی خوانده ام :

(نکات کنکوری متن را با قرمز مشخص کرده ام جهت توجه و عنایت بیشتر خواننده ی محترم یا محترمه )

"زن‌ بايد مانند مرد پيوسته‌ راه‌ تقرّب‌ را بپيمايد، وآن‌ وقتي‌ است‌ كه‌: دوش‌ به‌ دوش‌ مرد نماز بخواند و روزه‌ بگيرد و طواف‌ كند؛ و اين‌ فقط‌ در وقتي‌ است‌ كه‌ حامله‌ باشد و يا طفل‌ خود را شير دهد.

 

 اين‌ زن‌ قرين‌ رحمت‌ خداست‌ كه‌ حائض‌ نيست‌؛ و اجازه‌ ركوع‌ و سجود و قيام‌ و طهارت‌ به‌ وي‌ داده‌ شده‌ است‌. و اجازه‌ صيام‌ به‌ وي‌ داده‌ شده‌ است‌. و اجازه‌ طواف‌ گرد كعبه‌ به‌ وي‌ داده‌ شده‌ است‌. بنابراين‌، زنان‌ بايد پيوسته‌ يا حامله‌ باشند و يا شير دهند، تا در كاروان‌ انسانيّت‌ و حركت‌ به‌ سوي‌ معبود و محبوب‌، و قبله‌ مشتاقان‌ و كعبه‌ عاشقان‌ و پويندگان‌ به‌ سوي‌ حرم‌ و حريم‌ امن‌ و امان‌ او، با مردان‌ هم‌ آهنگ‌ باشند.

 

 حائض‌ شدن‌ زنان‌ موقعي‌ است‌ كه‌ در اين‌ كاروان‌ نشسته‌اند و از حركت‌ افتاده‌ و متوقّف‌ گشته‌اند. بنابراين‌، اصل‌ در زنان‌ عبادت‌ است‌؛ يعني‌ اصل‌ در زنان‌ حمل‌ و رضاع‌ است‌. حيض‌ زنان‌ خلافِ اصل‌ است‌؛ يعني‌ عَدم‌ حمل‌ و عدم‌ رضاع‌ خلاف‌ است‌. فتَأمَّلْ در اين‌ نكته‌ دقيق‌.

متن بالا را صرفا به این دلیل اینجا نوشتم که حس میکردم این وبلاگ  مطلب سرگرم کننده وطنز کم  دارد . به منبع اصلی هم لینک نمیدهم که دوستان به ناگاه به کل مطلب شبیخون نزنند که از خنده  منفجر خواهند شد ! نویسنده ی عالم و فاضل  را هم به حضورتان معرفی نمیکنم . دانستن نام یک (...)یکچیزی به دانسته هایتان اضافه نمیکند .

در ضمن به دلیل زیباشناختی و تسلط به ایجاز رنگها بنده پس از تامل دریافتم که آبی با خاکستری هارمونی بیشتری دارد و نکات کنکوری را با آبی مشخص کردم . یک وقت گمان نکنید بنده دچار کوررنگی هستم و قرمز و آبی را از هم تشخیص نمیدهم .

.

.

.

.

.

نه ! نمیشود . یک خاطره از همان نویسنده ی (...)دو  را هم حیفم میآید ذکر نکنم :

اين‌ حقير روزي‌ به‌ يكي‌ از پزشكان‌ حاذق‌ و بصير و متعهّد كه‌ سخن‌ ازاين‌ موضوع‌ به‌ ميان‌ آمده‌ بود، گفتم‌: سلامت‌ و سعادت‌ زن‌ در اينست‌ كه‌: يا حامله‌ باشد و يا بچّه‌ در زير پستان‌ خود داشته‌ باشد.

قدري‌ تأمّل‌ كرد و گفت‌: آقا اين‌ گفتار، مطابق‌ آخرين‌ نتيجه‌ كنگره‌هاي‌ پزشكي‌ است‌ كه‌ امسال‌ در امريكا برگزار شده‌ است‌. و من‌ تز دكتري‌ خود را در امريكا در همين‌ موضوع‌ قرار داده‌ام‌.

به قول خود همان حقیر " فتامل در این نکته دقیق " ! در ضمن آنکه از آنجا که در مطالبی که  ایشان عنوان فرموده اند کلی کلمات اروتیک و تحریک کننده موجود است خواندن آن را به دوستان زیر 18 سال توصیه نمیکنم .

پی نوشت ِ یک و دو :

یک و دو : مقادیری فحش خوار- مادر بود که به دلیل مسایل اخلاقی و نیز امنیتی از انعکاس شفافشان در این وبلاگ خودداری میکنم . ( بگذارید به حساب خود سانسوری ای که ما جماعت اناث شدیدا دچارش هستیم )

پی نوشت ِ سه :

The page cannot be displayed

/>

/ 28 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا آموزگار

20 آذر ماه برابر با 20 دسامبر روز جهانی کوهستان میباشد که این روز توسط سازمان ملل نامگذاری شده است و از سال 2002 (سال جهانی کوه ها ) تمام دوستداران کوهستان در کشورهای مختلف این روز را جشن میگیرند . بهمین مناسبت در راستای شناساندن این روز به علاقه مندان کوهستان در کشور عزیزمان ایران که دارای کهن ترین کوه صعود شده تاریخ میباشد روز دوشنبه 20 آذر ماه امسال صعودی به قله توچال (بام تهران) انجام خواهد شد که از علاقه مندان و دوستداران کوهستان دعوت بعمل می آید تا در این صعود نمادین حضور بهم رسانند . پیشاپیش دستان شما دوستان عزیز را به گرمی میفشارم . زمان و مکان شروع برنامه : 20 آذر ماه 1385 ساعت 06:00 صبح ، مجسمه کوهنورد میدان سربند . ( از علاقه مندان به شرکت در این برنامه تقاضا میشود حضور خود را در این برنامه با ارسال e-mail و یا درج نظر در وبلاگ اینجانب تا تاریخ 17 آذر ماه 1385 اعلام نمایند . ) با تشکر رضا آموزگار

بلانش

الهام چت شد تو خوابی؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alireza

elham ye chi migam amma kotak kari nadarimaa, inha ro neveshti ke akharesh be nevisandeye in mataleb fohsh bedii? ya inke elaame jang koni? dar zemn man hanooz hastam amma kheili khastaam

سیب سرخ

به علیرضا : ببین اعلام جنگ نداریم . به قول اون رپ خون خانوم جتگ جنگه چه با بیل چه کلنگ !!! حالا هم من به هیچ عنوان نه روحیه جنگ طلبی ای دارم که بخوام اعلام جنگ کنم. نه عرضه شو . والله ! اما بابت فحش چرا . بهش فحش میدم . به هر احق و متحجر دیگه ای هم غیر اون که دستور به زرت و زرت زاییدن زنها بده فحش میدم . گذشت اون دوران . یکی نیست بگه آخه (..) کسی که هر سال بزایه تو پولشو میدی و بزرگش میکنی یا باید ولشون کرد تو کوچه خودشون الله بختکی بزرگ بشن و دزد و فاسد و قاتل از آب در بیان ؟در ثانی اینا حرف مفته علیرضا جان . آخه آدم میسوزه وقتی میبینه یکی مثل این آدم بی شرف چنین حکمی واسه زنها صادر میکنه !

amir

از اين که گفتی روزهای مسخره مدرسه بسی شاد و مسرور گشتم!! اين حرف ها شبيه حرف های بابايی است که زمانی برای ما سر صف سخنرانی می کرد(دقيقا اينارو نمی گفت ولی منظور همين بود!!) و انجمن دفاع از حقوق زنان(که به انجمن دوست دختر ذلیلان هم معروفند!) مدرسه ما حسابی از خجالت طرف در اومدن!!

Alireza

rastesh har jangi roohiyeye jang talabi nemikhaad, mishe kheili ba aramesh va kheili saboor doshmano az pa dar avord, amma fohsh dadan be har kasi ke mikhaad bashe, be nazare man door az shaane toe, bavar kon

nostalgic

چطوری دوستم؟

حامد علیزاده

سلام . مطلبتان جالب بود . اما ديگر که به اين چيزها می خندد ؟ با شنيدن اين ها بايد گريه کرد . راستی اميدوارم از ما ناراحت نشده باشيد . سوء تفاوت نشده باشد ! ما چندی قبل خیلی ناخوش بودیم . اکنون کمی بهتر شده ایم . به هر خال.